FOTOARCHIV


Mistrovství Prahy 2006 - Senioři


Mistrovství Prahy seniorů se hrálo na čtyřdráze PSK Union ve Strašnicích. Díky nepadavým kuželkám byla v r.2005-06 tato kuželna  jedna z nejtěžších pražských drah. Pořadně prověřila všechny zúčastněné seniory.
Na startu byla řada známých jmen, mezi nimi nejen minulí, ale i současní ligaři (!).  Mistrovství se tentokráte neobešlo bez překvapení, Čelní pozice překvapivě obsadili hráči z nižších tříd. Loňský mistr J.Pleticha se musel spokojit až se 13.místem. Vloni stříbrný A.Doubrava skončil na 11.místě. Vedoucí pozice tentokráte obsadili hráči Slavoje.
M
istrem Prahy se stal L.Škabrada ze Slavoje před oddílovým spoluhráčem J.Šiplem. Pouze tito dva hráči dokázali překonat hranici 500 b. (na MP  2005 se to podařilo 11 hráčům). I to svědčí o tom, jak těžko se na těchto drahách hrálo.

Výsledky mistrovství

Rozhodčí M.Navrátil a J.Zinecker a zástupce PKS K.Kochánek byli na místě a vše pečlivě řídili. Kuželna ve Strašnicích byla pro Mistrovství velmi dobře připravena. Jen ty kuželky mohly být již nové. Na dráhách se právě potí J.Pánek a J.Schilder z Radlic, L.Pytlík-PSK Union a M.Vejvoda-VŠTJ FS).
U zapisovacích stolků všichni hráči pečlivě sledují průběh hry Také diváci se baví. Oceňují dobrou hru a soucítí s těmi, co se na buchtách trápí ... Mezi diváky nechybí zástupce PKS K.Kochánek, který si netroufá odhadnout konečné výsledky.
Borci  z Konstruktivy se chlubí s plány, jak bude vypadat jejich kuželna - uvidíme ... A tady je již závěrečné vyhlášení výsledků Mistrovství Prahy 2006 v kategorii seniorů. Podrobné konečné výsledky Mistrovství vyhlásil hlavní rozhodčí M.Navrátil
3.místo - F.Rusín - KK Konstruktiva.
Měl na víc, ale nakonec byl asi spokojen.
2.místo - J.Šipl - KK Slavoj.
Předvedl velmi dobrý soustředěný výkon.
1.místo - L-Škabrada - KK Slavoj.
Nejlepší výkon a radost z titulu.
K.Kochánek předává diplom F.Rusínovi za 3.místo. K.Kochánek blahopřeje ke 2.místu J.Šiplovi Diplom a medaili obdržel letošní Mistr L.Škabrada.
   
  A tady jsou letošní medailisté pohromadě.
J.Šipl, L.Škabrada a F.Rusín.
 

 PKS - Poslední aktualizace  20.08.2007
e-mail - webmaster