A k t u a l i t y

POHÁR MISTRA PRAHY
MISTŘI PRAHY 2020

M u ž i

 Jaroslav Hažva
  KK Slavoj Praha

Ž e n y

 Olga Hejhalová
  KK Slavia Praha

J u n i o ř i

 Marek Dvořák
  Sokol Rudná

J u n i o r k y

 - - -
  

D o r o s t e n c i

 Jaroslav Zahrádka
  KK Konstruktiva Praha

D o r o s t e n k y

 Tereza Bendová
  KK Slavia Praha

Ž á c i

 Jakub Svoboda
  Sokol Rudná

Ž á k y n ě

 Barbora Slunečková
  Sokol Rudná

S e n i o ř i

 Antonín Stašák
  KK Slavoj Praha

S e n i o r k y

 Jarmila Zimáková
  Sokol Rudná

OBJEDNAT ZASÍLÁNÍ KUŽELKÁŘE

 

Hledej na stránkách PKS


 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

MP I - aktuální tabulka 2019/2020

1. Sokol Rudná A 21 120.5 : 47.5 2528 35
2. TJ Astra Zahr.Město 21 105.0 : 63.0 2520 31
3. SC Olympia Radotín 21 96.0 : 72.0 2467 25
4. TJ Kobylisy 21 95.0 : 73.0 2469 25
5. SK Uhelné sklady A 21 92.0 : 76.0 2470 23
6. SK Žižkov Praha B 21 91.0 : 77.0 2512 23
7. VSK ČVUT Praha 21 80.5 : 87.5 2442 23
8. SK Uhelné sklady B 21 80.5 : 87.5 2394 21
9. KK Konstruktiva C 21 84.0 : 84.0 2504 19
10. TJ Radlice 21 76.5 : 91.5 2435 18
11. TJ Slavoj V.Popovice 21 74.0 : 94.0 2417 18
12. SK Meteor Praha B 21 72.5 : 95.5 2410 13
13. KK Slavoj Praha C 21 57.0 : 111.0 2443 12
14. Sokol Rudná B 21 51.5 : 116.5 2365 8

DIVIZE AS - aktuální tabulka 2019/2020

1. KK Konstruktiva B 21 105.5 : 62.5 2535 31
2. TJ Sparta Kutná Hora 21 100.0 : 68.0 2548 28
3. AC Sparta Praha 20 96.5 : 63.5 2562 26
4. SK Meteor Praha 20 88.0 : 72.0 2492 25
5. TJ Sokol Vršovice 21 88.5 : 79.5 2540 25
6. KK Slavia Praha 21 85.0 : 83.0 2567 22
7. TJ AŠ Mladá Boleslav 20 77.5 : 82.5 2528 19
8. KK Slavoj Praha B 21 80.5 : 87.5 2533 19
9. KK Vlašim 21 78.5 : 89.5 2509 19
10. TJ Sokol Benešov B 21 77.5 : 90.5 2493 19
11. TJ Sokol Brandýs n. L. 21 81.5 : 86.5 2534 17
12. TJ Praga Praha 20 75.0 : 85.0 2533 16
13. PSK Union Praha 19 57.0 : 95.0 2441 12
14. TJ Neratovice 21 61.0 : 107.0 2475 10

 

Kuželkářské listy ČKA


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 

PKS - Poslední aktualizace  04.08.2020
e-mail - webmaster