MISTŘI PRAHY - JEDNOTLIVCI
Kliknutím na příslušný rok si zobrazíte podrobné výsledky v jednotlivých kategoriích

Rok Muži Senioři Junioři Dorostenci Žáci Ženy Seniorky Juniorky Dorostenky Žákyně
2017

Valtr Evžen
KK Slavoj

Hrubý Petr
SK Žižkov

Kašpar Josef
TJ Praga

Fujko S.
Konstruktiva

Bok Jan
Sokol Rudná

Najmanová P.
Konstruktiva
Mizerová B.
KK Slavia

Kohoutová V.
KK Slavia

Chlumská T.
Konstruktiva
Slunečková B.
Sokol Rudná
2016

Vymazal P.
Konstruktiva

Stašák A.
KK Slavoj

Kašpar J.
TJ Praga

Fujko S.
Konstruktiva

Zahrádka J.
Konstruktiva

Najmanová P.
Konstruktiva

Mizerová B.
KK Slavia

Kohoutová V.
KK Slavia

Baldová K.
Sokol Rudná

Bendová T.
KK Slavia

2015

Zahrádka Z..
Konstruktiva

Stašák A.
KK Slavoj

Kuděj D.
SK
Slavoj

Šimek M.
SC Radotín

Fujko S.
Konstruktiva

Račková J.
KK Slavia
Fořtová L.
KK Slavia

Kohoutová V.
KK Slavia

Chlumská T.
Konstruktiva
Baldová K.
Sokol Rudná
2014

Procházka J.
Sl.V.Popovice

Stašák A.
KK Slavoj

Kuděj D.
SK US

Valo J.
KK Slavoj

Fujko S.
Konstruktiva

Holubová L.
Sokol Rudná
Zichová L.
KK Konstruktiva

Kohoutová V.
KK Slavia

Májová M.
SC Radotín
Matějovská A.
Sokol Rudná
2013

Gartus Z.
KK Slavoj

Stašák A.
KK Slavoj

Kryda J.
SK Slavia

Valo J.
KK Slavoj

Dvořák M.
Sokol Rudná

Sailerová A.
SK Žižkov
Zichová L.
KK Konstruktiva

Kohoutová V.
KK Slavia

Májová M.
SC Radotín
Matějovská A.
Sokol Rudná
2012

Procházka J
KK Slavoj

Knobloch A.
Uhel. sklady

Kuděj D.
Uhel. sklady

Dušek J.
SC Radotín

Dvořák M.
Sokol Rudná

Barborová K.
KK Slavia
Kohoutová M.
Sokol Rudná

Panenková L.
Sokol Rudná

Janoušková Š.
Konstruktiva
Zetková V.
Sokol Vršovice
2011

Procházka J
KK Slavoj

Stašák A.
KK Slavoj

Kuděj D.
Uhelné sklady

Knapp F.
KK Slavia

-

Holubová L.
Sokol Rudná

Zimáková J.
Sokol Rudná

Panenková L.
Sokol Rudná

Janoušková Š.
Konstruktiva

Májová M.
SC Radotín


2010

Doubrava L.
Konstruktiva

Borkovec J.
Konstruktiva

Šárovec O.
Konstruktiva

Kuděj D.
Uhelné sklady

Masarik D.
SC Radotín

Marková Š.
KK Slavia

Zichová L.
Konstruktiva

Kohoutová K.
Konstruktiva

Panenková L.
Sokol Rudná

Májová M.
SC Radotín

2009

Pavlík J.
KK Slavoj

Stašák A.
KK Slavoj

Franěk J.
Konstruktiva

M.Vaško
KK Slavoj

-

Marková Š.
KK Slavia

Zimáková J.
Sokol Rudná

Kopřivová E.
Konstruktiva

Panenková L.
Sokol Rudná

-

2008 Búrik I.
Slavoj Praha
Knobloch A
Uhel. sklady

Kocan J.
KK Slavia

Pytlík J..
KK Slavoj

Brožek J.
KK Konstruktiva

Marková Š.
KK Slavia
Smrčková R.
KK Slavia

Mizerová H.
KK Slavia

I.Krčmová
Čechie Karlín

V. Nováková
KK Konstruktiva

2007

Gartus Z.
KK Slavoj

Kněžourek A.
SK Rapid

Dvořák J.
Sokol Rudná

Kocan J.
KK Slavia

Kryda J.
KK Slavia

Marková Š.
KK Slavia

Smrčková R.
KK Slavia

Kopřivová E.
Konstruktiva

Šubrtová K.
KK Slavia
Janoušková
Konstruktiva
2006 Búrik I.
Slavoj Praha
Škabrada L.
Slavoj Praha
J.Dvořák
Sokol Rudná
Kocan J.
KK Slavia
Kostohryz J.
Konstruktiva
Mizerová B.
KK Slavia
Zichová L.
Konstruktiva
Vaverková L.
KK Slavia
Kohoutová K.
Sokol Rudná
Svobodová V
Čechie Karlín
2005 Gartus Z.
LCS Praha
Pleticha J.
Konstruktiva
L.Kocmich
VŠTJ FS
Vávra L.
S. Vršovice
Vaško M.
LCS Praha
Marková Š.
KK Slavia
Zichová L.
Konstruktiva
Jungvirtová E.
Konstruktiva
Fišerová H.
Sokol Rudná
Mizerová M.
KK Slavia
2004 Jankovec J.
Konstruktiva
Doubrava A.
Konstruktiva
L.Kocmich
VŠTJ FS
Vávra L.
S.Vršovice
Kostohryz J.
Konstruktiva
Bukovská L.
Konstruktiva
Barchánková E
Konstruktiva
Najmanová P.
Konstruktiva
Kšírová J.
Sokol Rudná
Mizerová M.
KK Slavia
2003 Knobloch A.
Uhelné sklady
Doubrava A.
Konstruktiva
Doubrava L.
Konstruktiva
Vávra L.
S.Vršovice
Šafařík J.
SK Meteor
Mizerová B.
KK Slavia
Zichová L.
Konstruktiva
Cahová H.
KK Slavia
Dvořáková D.
LCS Praha
Šubrtová K.
KK Slavia
2002 Slezák Z.
Uhelné sklady
Rusín F.
Čechie Karlín
Pavlata T.
Konstruktiva
Dvořák J.
Uhel. sklady
Novotný
Sokol Rudná
Sedláčková I.
TJ Praga
Zichová K.
Konstruktiva
Váňová K.
Konstruktiva
Tinková K.
Čechie Karlín
Kohoutová K.
Sokol Rudná
2001 Gartus Z.
LCS Praha
Kotrla P.
Čechie Karlín
Pavlata T.
Konstruktiva
Březina S.
LCS Praha
Palán R.
Konstruktiva
Marková Š.
KK Slavia
Bazgerová L.
Konstruktiva
Kovaříková P.
Čechie Karlín
Dvořáková D.
LCS Praha
Kohoutová K.
Sokol Rudná

2000 Pleticha J.
Konstruktiva

-

Doubrava L.
Konstruktiva
Barchánek
Konstruktiva
Schilder
Uhel. sklady
Marková Š.
KK Slavia

-

Cahová H.
KK Slavia
Kolaříková M.
Konstruktiva
Dvořáková D.
LCS Praha
1999  

-

       

-

     
1998  

-

       

-

     
1997  

-

       

-

     
1996  

-

       

-

     
1995 Sedlák J.
TJ Praga

-

       

-

     
1994  

-

       

-

     
1993  

-

       

-

     
1992 Pichl J.
TJ Praga

-

Búrik I.
TJ Praga
Pavlík J.
Slavoj 7
Rusín J.
Sp. Karlín
Muhlbauerová.
Slavia Praha

-

Kadrnožková S.
TJ Praga
Matyášová J.
Kobylisy
 
1991 Pichl J.
TJ Praga

-

Chovanec
.
Kováč
.
Bednář
.
Šístková
TJ Praga

-

Neckářová
.
Tichá P.
TJ Praga
 

1990 Pichl J.
TJ Praga

-

      Šístková H.
TJ Praga

-

Kadrnožková S.
TJ Praga
   
1989 Pichl J.
TJ Praga

-

      Maryšková J.
TJ Praga

-

     
1988 Antonín. J.
TJ Praga

-

       

-

     
1987 Procházka Z.
TJ Praga

-

       

-

     
1986 Procházka Z.
TJ Praga

-

  Jančovič P.
TJ Praga
   

-

     
1985 Procházka Z.
TJ Praga

-

       

-

     
1984 Antonín. J.
TJ Praga

-

       

-

     
1983 Antonín. J.
TJ Praga

-

  Krůta J.
TJ Radotín
   

-

     
1982 Antonín J.
TJ Praga

-

Cypro R.
Slavia Praha
Ludvík J.
Slavia Praha

-

Muhlbauerová.
Slavia Praha

-

Černá
Slavia Praha
Hofmanová
.
 
1981 Antonín J.
TJ Praga

-

Kašpar R.
TJ Praga
Cypro R.
Slavia Praha
Slezák Z.
Uhel. sklady
Muhlbauerová.
Slavia Praha

-

Netíková
.
Kotvaldová
.
 

1980 Antonín. J.
TJ Praga

-

      Maršíková K.
TJ Praga

-

     
1979 Matoušek F.
TJ Radlice

-

  Březina S.
Slavoj 7
  Maršíková K.
TJ Praga

-

     
1978 Kouba V.
TJ Praga

-

  Bubeník. M.
Slavoj 7
  Kouba V.
TJ Praga

-

     
1977 Kašpar R.
Slavia

-

  Mařík
TJ Praga
  Maršíková K.
TJ Praga

-

     
1976 Matoušek F.
TJ Radlice

-

      Jirasová E.
TJ Praga

-

     
1975 Hocek V.
Dukla Karlín

-

       

-

     
1974  

-

  Kašpar R.
TJ Praga
   

-

     
1973 Vojáček A.
Dukla Karlín

-

      Jirasová E.
TJ Praga

-

     
1972 Vilímovský J.
Orbis Praha

-

Matoušek F.
TJ Radlice
Tala J.
Slavia Praha
  Maršíková K.
TJ Praga

-

Beroušková
Spartak Karlín
Macháčková
.
 
1971 Filip J.
Rapid Praha

-

  Skalník
RH Strašnice
  Bucková
TJ Praga

-

  Macháčková  

1970  

-

      Jirasová E.
TJ Praga

-

     
1969 Šimůnek J.
TJ Praga

-

       

-

     
1968  

-

       

-

     
1967  

-

       

-

     
1966  

-

       

-

     
1965  

-

       

-

     
1964  

-

       

-

     
1963  

-

  Sýkora J.
TJ Praga
   

-

     
1962  

-

  Fiala V.
TJ Praga
   

-

     
1961  

-

  Soukup V.
TJ Praga
   

-

     

1960  

-

  Kouba V.
TJ Praga
   

-

     
1959  

-

  Kouba V.
TJ Praga
   

-

     
1958  

-

       

-

     
1957  

-

       

-

     
1956  

-

       

-

     
1965  

-

       

-

     
1954  

-

       

-

     
1953  

-

       

-

     
1952  

-

       

-

     
1951  

-

       

-

     

 PKS - Poslední aktualizace  30.10.2017
e-mail - webmaster