Mladá Praha
Ligové soutěže
Ligové tabulky
TABULKY MISTROVSKÝCH SOUTĚŽÍ 2020 - 2021
15.10.20
DIVIZE AS
1. KK Konstruktiva Praha B 5 4 0 1 29.5 : 10.5 2664 8
2. TJ Praga Praha 5 4 0 1 27.0 : 13.0 2528 8
3. TJ Sparta Kutná Hora 5 3 0 2 25.5 : 14.5 2612 6
4. AC Sparta Praha 5 3 0 2 22.5 : 17.5 2560 6
5. KK Vlašim 4 2 1 1 18.0 : 14.0 2566 5
6. KK Slavia Praha 4 2 0 2 16.0 : 16.0 2490 4
7. SK Meteor Praha A 4 2 0 2 15.0 : 17.0 2480 4
8. TJ Neratovice 4 2 0 2 12.0 : 20.0 2518 4
9. TJ Sokol Benešov B 5 2 0 3 20.0 : 20.0 2507 4
10. TJ Sokol Praha-Vršovice 5 2 0 3 18.0 : 22.0 2470 4
11. TJ AŠ Mladá Boleslav 4 1 1 2 15.0 : 17.0 2428 3
12. KK Slavoj Praha B 4 1 1 2 13.5 : 18.5 2555 3
13. SK Meteor Praha B 4 1 0 3 8.5 : 23.5 2482 2
14. TJ Sokol Brandýs n. L. 4 0 1 3 7.5 : 24.5 2455 1
15.10.20

MISTROVSTVÍ PRAHY II

1. SK Žižkov C 5 4 0 1 23.0 : 17.0 2449 8
2. KK Slavia C 4 3 0 1 22.0 : 10.0 2501 6
3. SK Uhelné sklady C 4 3 0 1 22.0 : 10.0 2336 6
4. TJ Vršovice B 5 3 0 2 26.0 : 14.0 2420 6
5. KK Velké Popovice B 3 2 0 1 12.0 : 12.0 2430 4
6. KK Slavia B 4 2 0 2 17.0 : 15.0 2489 4
7. TJ Rudná C 4 2 0 2 15.5 : 16.5 2348 4
8. SK Meteor D 4 2 0 2 14.0 : 18.0 2340 4
9. KK Slavoj D 5 2 0 3 18.0 : 22.0 2326 4
10. TJ Kobylisy B 3 1 1 1 13.0 : 11.0 2286 3
11. KK Konstruktiva D 4 1 0 3 10.5 : 21.5 2392 2
12. TJ Kobylisy C 3 0 1 2 9.0 : 15.0 2416 1
13. SK Uhelné sklady D 4 0 0 4 6.0 : 26.0 2253 0
                 
15.10.20
MISTROVSTVÍ PRAHY IV
1. TJ Sokol Praha-Vršovice D 5 5 0 0 30.0 : 10.0 2341 10
2. SC Olympia Radotín B 3 3 0 0 21.5 : 2.5 2364 6
3. AC Sparta Praha C 4 3 0 1 23.0 : 9.0 2377 6
4. TJ Sokol Rudná E 3 2 0 1 16.0 : 8.0 2217 4
5. TJ Astra Zahradní Mìsto C 4 2 0 2 15.0 : 17.0 2313 4
6. TJ Sokol Rudná D 2 1 0 1 11.0 : 5.0 2304 2
7. SK Meteor Praha F 3 1 0 2 10.0 : 14.0 2265 2
8. SK Rapid Praha B 4 1 0 3 13.0 : 19.0 2125 2
9. TJ Sokol Praha-Vršovice E 4 1 0 3 8.0 : 24.0 2070 2
10. Slavoj Velké Popovice C 2 0 0 2 3.5 : 12.5 2122 0
11. SC Olympia Radotín C 4 0 0 4 1.0 : 31.0 2037 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
15.10.20
MISTROVSTVÍ PRAHY I
1. TJ Rudná A 5 5 0 0 33.5 : 6.5 2616 10
2. SC Olympia Radotín 5 5 0 0 28.5 : 11.5 2586 10
3. KK Konstruktiva C 5 3 0 2 22.5 : 17.5 2542 6
4. SK Uhelné sklady A 4 2 1 1 18.0 : 14.0 2436 5
5. TJ Kobylisy 5 2 1 2 24.0 : 16.0 2421 5
6. TJ Radlice 5 2 1 2 22.0 : 18.0 2425 5
7. TJ Astra 3 2 0 1 15.0 : 9.0 2530 4
8. SK Meteor C 4 2 0 2 17.5 : 14.5 2464 4
9. SK Uhelné sklady B 4 2 0 2 11.5 : 20.5 2459 4
10. VSK ČVUT 5 1 1 3 13.0 : 27.0 2443 3
11. SK Žižkov B 3 1 0 2 9.0 : 15.0 2510 2
12. KK Velké Popovice 4 1 0 3 12.0 : 20.0 2415 2
13. KK Slavoj C 5 0 1 4 11.5 : 28.5 2390 1
14. TJ Rudná B 5 0 1 4 10.0 : 30.0 2408 1
15.10.20

MISTROVSTVÍ PRAHY III

1. AC Sparta Praha B 5 4 1 0 26.5 : 13.5 2399 9
2. KK Dopravní podniky Praha A 4 4 0 0 27.0 : 5.0 2526 8
3. VSK ČVUT Praha B 5 3 0 2 25.0 : 15.0 2462 6
4. TJ Praga Praha B 5 3 0 2 25.0 : 15.0 2352 6
5. TJ Sokol Praha-Vršovice C 5 3 0 2 24.0 : 16.0 2155 6
6. KK Konstruktiva Praha E 5 3 0 2 20.0 : 20.0 2463 6
7. TJ Astra Zahradní Mìsto B 5 2 1 2 20.0 : 20.0 2312 5
8. Sokol Kobylisy D 5 2 1 2 19.0 : 21.0 2213 5
9. KK Slavia Praha D 4 2 0 2 15.0 : 17.0 2171 4
10. SK Rapid Praha 5 1 2 2 19.0 : 21.0 2411 4
11. SK Meteor Praha E 4 1 0 3 10.0 : 22.0 2207 2
12. KK Dopravní podniky Praha B 4 1 0 3 9.5 : 22.5 2142 2
13. TJ ZENTIVA Praha 5 1 0 4 10.0 : 30.0 2142 2
14. SK Žižkov Praha D 5 0 1 4 14.0 : 26.0 2264 1

06.10.20

MLADÁ PRAHA - ZÁKLADNÍ ČÁST

Dorost

Poř.

Jméno (oddíl) Tur. Prům. Body HS
1. VOJÁČEK Jakub (Radlice) 2 434,50 29 100
2. MAJER Michal (Rudná) 2 402,50 27 100
3. HAJNÝ Ondřej (Radotín) 2 379,50 26 100
4. HERMAN Tomáš (Žižkov) 2 388,50 25 100
5. MAJEROVÁ Kateřina (Žižkov) 2 355,00 23 100
6. RÁKOS Pavel (Žižkov) 2 343,00 20 100
7. KOCMAN Dominik (Rudná) 2 322,50 17 100
8. BURIÁN Daniel (Radotín) 2 321,50 17 100
9. KOCMAN Šimon (Rudná) 2 304,00 14 100
Žáci

Poř.

Jméno (oddíl) Tur. Prům. Body HS
1. VANĚČEK Adam (Žižkov) 2 373,00 30 100
2. ŽĎÁRKOVÁ Miloslava (Žižkov) 2 351,50 27 100
3. ŠIMKOVÁ Petra (Radotín) 2 304,00 23 100
4. KRÁLOVÁ Barbora (Žižkov) 2 279,00 19 100
5. LAFEK Filip (Žižkov) 2 259,00 16 100
6. KRÁLOVÁ Denisa (Žižkov) 2 258,00 16 100
7. BORYSOVÁ Kateřina (Rudná) 2 254,50 16 100
8. ZLATNÍK Vojtěch (Radotín) 1 0,00 14 100
9. STUDENÁ Vilma (Rudná) 1 0,00 13 100
10. BEREZNĚVOVÁ Natálie (Rudná) 2 228,00 13 100
11. SLUNEČKOVÁ Barbora (Rudná) 1 0,00 12 100
12. KOŠČO Tadeáš (Rudná) 1 0,00 10 100
13. SLUKA Jakub (Vršovice) 1 0,00 6 100
 

Pořadí v tabulkách se řídí příslušnými ustanoveními článku 17 Soutěžního řádu kuželkářského sportu.
(5) V průběhu rozehraného soutěžního ročníku jsou družstva řazena v tabulce podle počtu získaných bodů. Při rovnosti bodů je lépe hodnoceno družstvo s menším počtem odehraných utkání. Jako další kritérium je rozdíl celkového skóre a popř. rozdíl dílčích bodů.
(6) Po skončení soutěžního ročníku jsou družstva v závěrečné tabulce seřazena podle počtu získaných bodů, jako další kritérium slouží rozdíl celkového skóre a dále rozdíl dílčích bodů. Pokud i pak existují družstva, která mají všechna tato kritéria shodná, rozhodnou o jejich vzájemném pořadí tato kritéria, uplatněná pouze na jejich vzájemná utkání.


 PKS - Poslední aktualizace  15.10.2020
e-mail - webmaster