Mladá Praha
Ligové soutěže
Ligové tabulky
TABULKY MISTROVSKÝCH SOUTĚŽÍ 2019 - 2020
16.02.20
DIVIZE AS
1. KK Konstruktiva B 18 14 1 3 96.5 : 47.5 2541 29
2. TJ Sparta K.Hora 18 11 2 5 85.0 : 59.0 2548 24
3. TJ Sokol Vršovice 19 11 1 7 81.5 : 70.5 2546 23
4. SK Meteor Praha 19 10 3 6 81.0 : 71.0 2492 23
5. AC Sparta Praha 18 11 0 7 82.5 : 61.5 2561 22
6. TJ AŠ Ml.Boleslav 17 8 1 8 65.5 : 70.5 2538 17
7. KK Slavoj Praha B 18 8 1 9 71.5 : 72.5 2540 17
8. TJ Sokol Benešov B 18 8 1 9 67.5 : 76.5 2493 17
9. TJ Praga Praha 18 7 2 9 71.0 : 73.0 2553 16
10. KK Slavia Praha 18 8 0 10 67.0 : 77.0 2541 16
11. TJ Sokol Brandýs n.L. 18 7 1 10 73.5 : 70.5 2531 15
12. KK Vlašim 18 6 1 11 61.0 : 83.0 2471 13
13. PSK Union Praha 17 6 0 11 55.0 : 81.0 2433 12
14. TJ Neratovice 18 4 0 14 49.5 : 94.5 2445 8
16.02.20

MISTROVSTVÍ PRAHY II

1. KK Slavia Praha C 18 13 0 5 88.0 : 55.0 2346 26
2. SK Žižkov C 18 12 1 5 84.5 : 59.5 2414 25
3. TJ Sokol Vršovice B 18 12 0 6 87.5 : 56.5 2404 24
4. Slavoj V.Popovice B 18 11 1 6 88.5 : 55.5 2408 23
5. TJ Kobylisy B 18 11 1 6 83.0 : 61.0 2358 23
6. SK Uhelné sklady D 18 9 1 8 71.5 : 72.5 2293 19
7. PSK Union Praha B 18 8 3 7 71.0 : 73.0 2342 19
8. TJ Sokol Rudná C 18 8 2 8 67.5 : 76.5 2407 18
9. KK Slavia Praha B 18 7 1 10 66.5 : 76.5 2306 15
10. SK Uhelné sklady C 18 6 2 10 66.0 : 78.0 2327 14
11. KK Slavoj Praha D 18 7 0 11 63.5 : 80.5 2386 14
12. KK Konstruktiva D 18 6 1 11 67.5 : 76.5 2411 13
13. SK Meteor Praha C 18 4 2 12 53.0 : 91.0 2327 10
14. TJ Kobylisy C 18 4 1 13 49.0 : 95.0 2296 9
16.02.20
MISTROVSTVÍ PRAHY IV
1. AC Sparta Praha C 15 12 1 2 109.0 : 71.0 2250 25
2. TJ Sokol Rudná D 14 12 0 2 109.0 : 59.0 2235 24
3. TJ Astra Zahr.Město C 14 9 1 4 102.0 : 66.0 2178 19
4. SK Meteor Praha E 14 9 1 4 94.5 : 73.5 2234 19
5. SC Olympia Radotín B 15 9 1 5 104.0 : 76.0 2266 19
6. Slavoj V.Popovice C 14 6 2 6 84.0 : 84.0 2131 14
7. TJ Sokol Rudná E 14 6 1 7 81.5 : 86.5 2186 13
8. TJ Sokol Vršovice D 15 6 1 8 92.5 : 87.5 2198 13
9. PSK Union Praha C 15 5 0 10 78.5 : 101.5 2180 10
10. SK Rapid Praha B 15 1 0 14 61.0 : 119.0 2077 2
11. SC Olympia Radotín C 15 1 0 14 44.0 : 136.0 1877 2
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
16.02.20
MISTROVSTVÍ PRAHY I
1. Sokol Rudná A 18 14 1 3 101.5 : 42.5 2503 29
2. TJ Astra Zahr.Město 19 13 1 5 92.0 : 60.0 2519 27
3. TJ Kobylisy 19 11 1 7 86.0 : 66.0 2472 23
4. VSK ČVUT Praha 18 10 2 6 72.5 : 71.5 2430 22
5. SC Olympia Radotín 18 10 1 7 82.0 : 62.0 2475 21
6. SK Žižkov Praha B 19 10 1 8 83.0 : 69.0 2509 21
7. SK Uhelné sklady A 18 8 3 7 77.0 : 67.0 2467 19
8. TJ Radlice 18 9 0 9 71.5 : 72.5 2447 18
9. TJ Slavoj V.Popovice 18 8 1 9 67.0 : 77.0 2420 17
10. SK Uhelné sklady B 18 7 1 10 64.5 : 79.5 2393 15
11. KK Konstruktiva C 19 7 1 11 69.0 : 83.0 2504 15
12. KK Slavoj Praha C 18 5 2 11 53.0 : 91.0 2427 12
13. SK Meteor Praha B 18 5 1 12 62.5 : 81.5 2393 11
14. Sokol Rudná B 18 3 0 15 42.5 : 101.5 2361 6
16.02.20

MISTROVSTVÍ PRAHY III

1. TJ Praga Praha B 17 13 2 2 88.0 : 48.0 2383 28
2. AC Sparta Praha B 18 14 0 4 98.0 : 46.0 2382 28
3. KK Dopravní podniky A 18 12 2 4 88.5 : 55.5 2390 26
4. SK Meteor Praha D 19 12 2 5 93.0 : 59.0 2325 26
5. KK Slavia Praha D 18 10 1 7 83.5 : 60.5 2352 21
6. TJ Astra Zahr.Město B 19 10 1 8 81.0 : 71.0 2373 21
7. SK Rapid Praha A 18 10 0 8 73.0 : 70.0 2359 20
8. TJ Sokol Vršovice C 18 8 2 8 75.0 : 69.0 2278 18
9. VSK ČVUT Praha B 18 8 2 8 69.0 : 75.0 2359 18
10. KK Dopravní podniky B 20 7 3 10 75.0 : 85.0 2377 17
11. KK Konstruktiva E 17 5 1 11 58.5 : 77.5 2388 11
12. Sokol Kobylisy D 18 5 0 13 54.0 : 90.0 2313 10
13. SK Žižkov Praha D 18 5 0 13 48.5 : 95.5 2260 10
14. TJ ZENTIVA Praha 18 0 0 18 30.0 : 113.0 2052 0

22.01.20

MLADÁ PRAHA - ZÁKLADNÍ ČÁST

Dorost

Poř.

Jméno (oddíl) Tur. Prům. Body HS
1. ZAHRÁDKA Jaroslav (Konstruktiva) 5 410,40 70 100
2. NECKÁŘ Jan (Žižkov) 5 399,80 66 100
3. ŠTĚRBA Jan (Rudná) 6 326,50 60 100
4. KLÉGR Jan (Rudná) 4 436,50 58 100
5. VOJÁČEK Jakub (Radlice) 4 414,00 52 100
6. VANČURA Matyáš (Rudná) 5 297,80 49 100
7. HAJNÝ Ondřej (Radotín) 4 361,25 42 100
8. BURIÁN Daniel (Radotín) 4 347,25 39 100
9. HERMAN Tomáš (Žižkov) 3 390,67 35 100
10. MAJEROVÁ Kateřina (Žižkov) 2 343,50 19 100
Žáci

Poř.

Jméno (oddíl) Tur. Prům. Body HS
1. VANĚČEK Adam (Žižkov) 6 371,50 85 100
2. SLUNEČKOVÁ Barbora (Rudná) 6 332,67 77 100
3. SVOBODA Jakub (Rudná) 6 317,33 68 100
4. SLUNEČKOVÁ Klárka (Rudná) 5 329,40 60 100
5. RÁKOS Pavel (Žižkov) 5 311,40 53 100
6. KOCMAN Šimon (Rudná) 6 296,33 52 100
7. KOŠČO Tadeáš (Rudná) 6 294,17 52 100
8. MAJER Michal (Rudná) 4 340,50 51 100
9. HAVLAN Max (Radotín) 4 320,50 42 100
10. KRÁLOVÁ Barbora (Žižkov) 6 281,83 40 100
11. STUDENÁ Vilma (Rudná) 6 263,83 33 100
12. KOCMAN Dominik (Rudná) 6 251,83 30 100
13. ŽĎÁRKOVÁ Miroslava (Žižkov) 4 295,50 28 100
14. BORYSOVÁ Kateřina (Rudná) 3 231,33 11 100
15. STLUKA Jakub (Vršovice) 2 266,50 9 100
 

Pořadí v tabulkách se řídí příslušnými ustanoveními článku 17 Soutěžního řádu kuželkářského sportu.
(5) V průběhu rozehraného soutěžního ročníku jsou družstva řazena v tabulce podle počtu získaných bodů. Při rovnosti bodů je lépe hodnoceno družstvo s menším počtem odehraných utkání. Jako další kritérium je rozdíl celkového skóre a popř. rozdíl dílčích bodů.
(6) Po skončení soutěžního ročníku jsou družstva v závěrečné tabulce seřazena podle počtu získaných bodů, jako další kritérium slouží rozdíl celkového skóre a dále rozdíl dílčích bodů. Pokud i pak existují družstva, která mají všechna tato kritéria shodná, rozhodnou o jejich vzájemném pořadí tato kritéria, uplatněná pouze na jejich vzájemná utkání.


 PKS - Poslední aktualizace  16.02.2020
e-mail - webmaster