VÝSLEDKOVÝ SERVIS PKS

VÝSLEDKY ON-LINE

KUŽELKY.COM

TABULKY

MLÁDEŽ

MISTROVSTVÍ PRAHY

TURNAJE

ZPRAVODAJ PKS

ZRAVODAJ ČKA

EVIDENCE ČLENŮ

DISKUZE

FOTOARCHIV
MLÁDEŽ - MLADÁ PRAHA
Termínový kalendář Tabulky
Podzim 2022 Pořadí v základní části Výsledky finále
Turnaj Datum Čas Kuželna Výsledky
1. 25.9. ne 9:00 Konstruktiva  
2. 9.10. ne 9:00 Žižkov  
3. 30.10. ne 9:00 Radotín  
4. 27.11. ne 9:00 Rudná  
5. 4.12. ne 9:00 Slávia  
Jaro 2023
Turnaj Datum Čas Kuželna Výsledky
6. 29.01. ne 9:00 Rudná  
7. 05.03. ne 9:00 Radotín  
8. 02.04. ne 9:00 Konstruktiva  
9. 16.04. ne 9:00 Žižkov  
10. 23.04. ne 9:00 Meteor  
Finále 2022 / 2023
Datum Čas Kuželna Výsledky
       

Dorost

1. VOJÁČEK Jakub Radlice 6 428,33 76
2. ZLATNÍK Vojtěch Radotín 6 404,33 70
3. VANĚČEK Adam Žižkov 5 430,40 66
4. KRÁLOVÁ Barbora Žižkov 6 396,50 63
5. SLUNEČKOVÁ Barbora Rudná 6 388,83 62
6. MAJEROVÁ Kateřina Žižkov 4 436,75 56
7. MAJER Michal Rudná 5 382,20 51
8. KOCMAN Dominik Rudná 5 386,40 44

9. SALAVA Matěj Rudná 5 367,20 39
10. STUDENÁ Vilma Rudná 5 348,40 34
11. HŘEBEJKOVÁ Pavla Žižkov 3 403,00 31
12. BORYSOVÁ Kateřina Rudná 6 314,17 25
13. KOŠČO Tadeáš Rudná 4 356,75 24
14. LAFEK Filip Žižkov 5 326,60 24
15. ŽĎÁRKOVÁ Miroslava Žižkov 3 358,00 22
16. STRUKA Jakub Vršovice 1 0,00 4

Žáci

1. ŠIMKOVÁ Petra Radotín 6 394,17 86
2. SEMECKÝ Karel KK Slavoj 6 368,33 82
3. DANĚČEK Dominik Radotín 6 369,00 81
4. KRÁLOVÁ Denisa Žižkov 6 357,00 75
5. HENDRYCHOVÁ Agáta KK Slavoj 6 319,50 65
6. UJHELYIOVÁ Stella Radotín 2 204,50 20
7. MANYO Karel KK Slavoj 1 0,00 11
8. KREJČÍ Leona Radotín 1 0,00 9

9. NAHODILOVÁ Natálie KK Slavoj 1 0,00 9

Dorost

1 . . . . .
2 . . . . .
3 . . . . .
4 . . . . .
5 . . . . .
6 . . . . .
7 .. .. .. .. ..
8 . . . . .

Žáci

1 . . . . .
2 . . . . .
3 . . . . .
4 . . . . .
Jarmila ZimákováSKUPINÁŘ:
Jarmila Zimáková
mobil: 604 208 984
mail: jzimakova@seznam.cz
Rozpis soutěže Aktuální pořadí Zisk bodů Průměry hráčů

;PKS - Poslední aktualizace  07.02.2023 - e-mail - webmaster.