MISTROVSTVÍ PRAHY JEDNOTLIVCŮ 2019  
Datum Den Kategorie Místo - kuželna Rozpis Startovky Výsledky
5. - 6. 1.
2019
so
ne
Muži Konstruktiva 1-6
Žižkov
 
5. - 6. 1.
2019
so
ne
Ženy Žižkov
Konstruktiva 1-4
26. - 27. 1.
2019
so
ne
Junioři Konstruktiva 1-6
Žižkov
 
5.- 6. 1.
2019
so
ne
Juniorky Žižkov
Konstruktiva 1-4
   
26. - 27. 1.
2019
so
ne
Dorostenci Konstruktiva 1-4
Žižkov
 
26. - 27. 1.
2019
so
ne
Dorostenky Konstruktiva 1-4
Žižkov
 
26. 1. 2019 so Žáci Konstruktiva 1-6  
26. 1. 2019 so Žákyně Konstruktiva 1 - 6  
26. - 27. 1.
2019
so
ne
Senioři Žižkov
Konstruktiva 1-4
26. - 27. 1.
2019
so
ne
Seniorky Konstruktiva 1-4
Žižkov

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JEDNOTLIVCŮ 2019  
Datum Den Kategorie Místo - kuželna Rozpis Účastníci / z Prahy Výsledky
4. - 5. 5.
2019
so
ne
Muži Valašské Meziříčí 48 / 3  
4. - 5. 5.
2019
so
ne
Ženy Hořice 48 / 4  
4. - 5. 5.
2019
so
ne
Senioři Vrchlabí 48 / 4  
4. - 5. 5.
2019
so
ne
Seniorky Prostějov 48 / 4  
27. - 28. 4.
2019
so
ne
Junioři Nová Bystřice 36 / 1  
27. - 28. 4.
2019
so
ne
Juniorky Trutnov 36 / 1  
27. - 28. 4.
2019
so
ne
Dorostenci Teplice 36 / 1  
27. - 28. 4.
2019
so
ne
Dorostenky Vyškov 36 / 1  
6. - 7. 4.
2019
so
ne
Žáci Kamenice n.L. 28 / 1  
6. - 7. 4.
2019
so
ne
Žákyně Dačice 28 / 1  

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JEDNOTLIVCŮ 2019  - DVOJICE
Datum Den Kategorie Místo - kuželna Rozpis Účastníci Výsledky
8. 6. 2019 so Dvojice Muži Vracov 20 dvojic  
8. 6. 2019 so Dvojice Ženy Hazlov 20 dvojic  
15. 6. 2019 so Dvojice Mix Praha - Žižkov 20 dvojic  

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JEDNOTLIVCŮ 2019  - TANDEMY
Datum Den Kategorie Místo - kuželna Rozpis Účastníci Výsledky
9. 6. 2019 ne Tandem Muži Vracov 16 tandemů  
9. 6. 2019 ne Tandem Ženy Hazlov 16 tandemů  
16. 6. 2019 ne Tandem Mix Praha - Žižkov 16 tandemů  

POHÁR ČKA
Datum Den Kategorie Místo - kuželna Rozpis Účastníci Výsledky
1. - 2. 6. 2019 so
ne
 Muži Duchcov 4 družstva  
1. - 2. 6. 2019 so
ne
Ženy Tábor 4 družstva  

MISTŘI PRAHY 2019

M u ž i

 Petr Pavlík  KK Slavoj Praha

Ž e n y

 Olga Hejhalová  KK Slavia Praha

J u n i o ř i

 Lukáš Lehner  TJ Radlice

J u n i o r k y

 Tereza Chlumská  KK Konstruktiva Praha

D o r o s t e n c i

 Jan Klégr  TJ Sokol Rudná

D o r o s t e n k y

 Tereza Bendová  KK Slavia Praha

Ž á c i

 Jakub Vojáček  TJ Radlice

Ž á k y n ě

 Kateřina Majerová  SK Žižkov Praha

S e n i o ř i

 Miroslav Šnejdar   KK Konstruktiva Praha

S e n i o r k y

 Anna Sailerová  SK Žižkov Praha

 PKS - Poslední aktualizace  28.01.2019
e-mail - webmaster