MISTROVSTVÍ PRAHY 2022 - MUŽI

Finále: 30. ledna 2022, SC Olympia Radotín

 Finále Mistrovství Prahy mužů proběhlo v neděli 30. ledna na kuželně SC Olympia Radotín za účasti 20 nejlepších z kvalifikace.
 Mistrem Prahy se stal Jaroslav Hažva ze Slavoje, druhý skončil Radek Fiala z Astry a třetí Josef Kašpar z TJ Praga.
 Na Mistrovství ČR, které se bude konat 7.-8.května 2022 na Žižkově, postoupili první dva muži.

 

Poř. Jméno Oddíl F I N Á L E C E L K E M   240 HS
PLNÉ DOR CH CELKEM PLNÉ DOR CH CELKEM
1. Jaroslav Hažva KK Slavoj 369 220 1 589 774 443 1 1217
2. Radek Fiala TJ Astra ZM 384 207 2 591 774 399 10 1173

3. Josef Kašpar TJ Praga 394 189 3 583 783 380 5 1163
4. Josef Dvořák KK Slavoj 370 222 0 592 736 420 5 1156
5. David Balzer KK Konstruktiva 397 165 6 562 768 382 6 1150
6. Jan Kamín TJ Radlice 378 191 6 569 752 385 11 1137
7. David Kuděj KK Slavoj 362 205 4 567 731 404 7 1135
8. Lukáš Vacek SK Žižkov 366 204 7 570 743 392 15 1135
9. Jan Knyttl VSK ČVUT 365 188 4 553 738 380 6 1118
10. Jiri Zetek SK Žižkov 373 185 4 558 754 363 10 1117
11. Jindřich Valo KK Slavoj 360 168 1 528 722 394 5 1116
12. Michal Koubek KK Slavoj 371 181 4 552 748 365 8 1113
13. Jiří Neumajer AC Sparta 352 192 5 544 726 384 10 1110
14. Petr Tepličanec KK Konstruktiva 377 158 6 535 740 363 10 1103
15. Petr Hartina AC Sparta 382 163 6 545 744 355 10 1099
16. Zdeněk Zahrádka KK Konstruktiva 366 176 5 542 745 354 9 1099
17. Adam Vejvoda VSK ČVUT 366 150 6 516 753 342 15 1095
18. Miloš Beneš TJ Radlice 358 168 3 526 729 361 6 1090
19. Luboš Kocmich VSK ČVUT 352 165 10 517 725 352 12 1077
20. Pavel Grygar TJ Sokol Vršovice 355 146 3 501 728 348 6 1076

21. Pavel Vymazal KK Konstruktiva         364 189 6 553
22. Pavel Holub SK Žižkov         365 185 1 550
23. Robert Kratochvíl TJ Admira Kobylisy         362 186 5 548
24. Jiří Pavlík KK Slavoj         363 185 4 548
25. Jan Neckář SK Žižkov         358 184 7 542
26. Petr Pavlík KK Slavoj         365 177 5 542
27. Pavel Plachý SK Meteor         367 175 5 542
28. Radovan Šimùnek TJ Astra ZM         375 166 11 541
29. Josef Hladík TJ Sokol Vršovice         376 165 8 541
30. František Rusín KK Slavoj         385 156 9 541
31. Petr Veverka SK Žižkov         338 202 3 540
32. Vojta Krákora AC Sparta         361 177 5 538
33. Tomáš Dvořák SK Uhelné sklady         356 177 5 533
34. Pavel Janoušek TJ Praga         367 166 7 533
35. Václav Posejpal KK Konstruktiva         369 162 6 531
36. Milan Komorník TJ Praga         361 168 2 529
37. Michal Matyska TJ Admira Kobylisy         381 148 11 529
38. Pavel Strnad TJ Sokol Rudná         349 177 9 526
39. Jiří Brada KK Dopravní podnik         371 155 8 526
40. Lukáš Janko KK Slavoj         368 156 4 524
41. Stanislav Schuh SK Žižkov         343 180 10 523
42. Petr Dvořák SC Olympia Radotín         355 166 9 521
43. Jaroslav Pýcha SK Žižkov         359 160 10 519
44. David Kašpar TJ Praga         363 156 12 519
45. Viktor Jungbauer KK Slavoj         357 161 3 518
46. Ladislav Zahrádka SK Meteor         352 161 5 513
47. Martin Machulka TJ Sokol Rudná         371 140 9 511
48. Jiří Rejthárek TJ Sokol Vršovice         360 150 8 510
49. Ivo Steindl SK Meteor         361 147 7 508
50. Radek Lehner TJ Radlice         327 178 6 505
51. Jiří Škoda VSK ČVUT         358 143 13 501
52. Radek Machulka TJ Sokol Rudná         343 157 10 500
53. Pavel Červenka TJ Admira Kobylisy         324 172 3 496
54. Martin Šimek SC Olympia Radotín         343 137 17 480
55. Marek Lehner TJ Radlice         345 132 10 477
56. Zbyněk Lébl KK Konstruktiva         357 120 14 477
57. Jakub Vodička TJ Astra ZM         359 115 14 474
58. Josef Málek KK Dopravní podnik         340 133 15 473
59. Roman Hašek SK Rapid         287 145 14 432
60. Petr Švenda SK Rapid         265 107 21 372
 Úplné výsledky  Fotogalerie
 
Kvalifikace: 29. ledna 2022, KK Konstruktiva Praha, dráhy 1-6

 Kvalifikace Mistrovství Prahy mužů se hrála v sobotu 29. ledna na kuželně KK Konstruktiva Praha.

 Do finále postoupilo nejlepších 20 hráčů. Z prvního místa Jaroslav Hažva ze Slavoje výkonem 628 a náskokem 40 kuželek před Jindřichem Valo ze stejného oddílu, třetí byl David Balzer z Konstruktivy.

 

Poř. Jméno Oddíl PLNÉ DOR CH CELKEM
1. Hažva Jaroslav KK Slavoj 405 223 0 628
2. Valo Jindřich KK Slavoj 362 226 4 588
3. Balzer David KK Konstruktiva 371 217 0 588
4. Fiala Radek TJ Astra ZM 390 192 8 582
5. Kašpar Josef TJ Praga 389 191 2 580
6. Vejvoda Adam VSK ČVUT 387 192 9 579
7. Grygar Pavel TJ Sokol Vršovice 373 202 3 575
8. Tepličanec Petr KK Konstruktiva 363 205 4 568
9. Kamín Jan TJ Radlice 374 194 5 568
10. Kuděj David KK Slavoj 369 199 3 568
11. Neumajer Jiří AC Sparta 374 192 5 566
12. Vacek Lukáš SK Žižkov 377 188 8 565
13. Knyttl Jan VSK ČVUT 373 192 2 565
14. Dvořák Josef KK Slavoj 366 198 5 564
15. Beneš Miloš TJ Radlice 371 193 3 564
16. Koubek Michal KK Slavoj 377 184 4 561
17. Kocmich Luboš VSK ČVUT 373 187 2 560
18. Zetek Jiří SK Žižkov 381 178 6 559
19. Zahrádka Zdeněk KK Konstruktiva 379 178 4 557
20. Hartina Petr AC Sparta 362 192 4 554

21. Vymazal Pavel KK Konstruktiva 364 189 6 553
22. Holub Pavel SK Žižkov 365 185 1 550
23. Pavlík Jiří KK Slavoj 363 185 4 548
24. Kratochvíl Robert TJ Admira Kobylisy 362 186 5 548
25. Neckář Jan SK Žižkov 358 184 7 542
26. Plachý Pavel SK Meteor 367 175 5 542
27. Pavlík Petr KK Slavoj 365 177 5 542
28. Šimùnek Radovan TJ Astra ZM 375 166 11 541
29. Hladík Josef TJ Sokol Vršovice 376 165 8 541
30. Rusín František KK Slavoj 385 156 9 541
31. Veverka Petr SK Žižkov 338 202 3 540
32. Krákora Vojta AC Sparta 361 177 5 538
33. Dvořák Tomáš SK Uhelné sklady 356 177 5 533
34. Janoušek Pavel TJ Praga 367 166 7 533
35. Posejpal Václav KK Konstruktiva 369 162 6 531
36. Komorník Milan TJ Praga 361 168 2 529
37. Matyska Michal TJ Admira Kobylisy 381 148 11 529
38. Strnad Pavel TJ Sokol Rudná 349 177 9 526
39. Brada Jiří KK Dopravní podnik 371 155 8 526
40. Janko Lukáš KK Slavoj 368 156 4 524
41. Schuh Stanislav SK Žižkov 343 180 10 523
42. Dvořák Petr SC Olympia Radotín 355 166 9 521
43. Pýcha Jaroslav SK Žižkov 359 160 10 519
44. Kašpar David TJ Praga 363 156 12 519
45. Jungbauer Viktor KK Slavoj 357 161 3 518
46. Zahrádka Ladislav SK Meteor 352 161 5 513
47. Machulka Martin TJ Sokol Rudná 371 140 9 511
48. Rejthárek Jiří TJ Sokol Vršovice 360 150 8 510
49. Steindl Ivo SK Meteor 361 147 7 508
50. Lehner Radek TJ Radlice 327 178 6 505
51. Škoda Jiří VSK ČVUT 358 143 13 501
52. Machulka Radek TJ Sokol Rudná 343 157 10 500
53. Červenka Pavel TJ Admira Kobylisy 324 172 3 496
54. Šimek Martin SC Olympia Radotín 343 137 17 480
55. Lébl Zbyněk KK Konstruktiva 357 120 14 477
56. Lehner Marek TJ Radlice 345 132 10 477
57. Vodička Jakub TJ Astra ZM 359 115 14 474
58. Málek Josef KK Dopravní podnik 340 133 15 473
59. Hašek Roman SK Rapid 287 145 14 432
60. Švenda Petr SK Rapid 265 107 21 372
  Úplné výsledky
 

 PKS - Poslední aktualizace  07.02.2022
e-mail - webmaster